• Facebook
Wybierz grupę
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaO banku

O banku

  • Nadsański Bank Spółdzielczy - SANBank to uniwersalna i nowoczesna instytucja finansowa licząca się w regionie podkarpacia, która nieustannie stara się  sprostać wymaganiom Klientów i utrzymywać wysoką jakość świadczonych usług. 

    Posiadamy rozbudowaną sieć 24 placówek, w tym oddziały poza województwem podkarpackim - w Krakowie, Tarnowie i Warszwaie, w których łącznie z Centralą Banku pracuje ponad 170 pracowników. Obsługa Klientów opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, alternatywnych kanałów dystrybucji usług i produktów bankowych, w tym bankowości elektronicznej i mobilnej.

    Szanujemy Klientów i cenimy ich czas. Dlatego wszelkie formalnosci staramy się załatwić szybko, sprawnie i profesjonalnie. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów i usług bankowych, zapewniając jednocześnie łatwość obsługi oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Wyróżniamy się indywidialnym podejściem do Klienta. Naszym atutem jest elastyczna oferta oraz szybkie decyzje kredytowe.

    Dokładamy wszelkich starań, aby marka Nadsańskiego Banku Spółdzielczego kojarzyła się z tym co dla wszystkich jest ważne – z polską tradycją i kapitałem, bezpieczeństwem oraz wzajemnym zrozumieniem i szacunkiem.

    Zapraszamy do współpracy!