• Facebook
Wybierz grupę
Aktualnie znajdujesz się na:AktualnościWyróżniony Pakiet Startbiznes

Witamy na stronie internetowej Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje o Banku oraz oferta produktów i usług zachęcą Państwa do współpracy z nami. "Jesteśmy Twoim Bankiem" to nie slogan, ale nasz sposób na nawiązywanie partnerskich relacji.

więcej
szczegóły
  • CHF - 3,6313
  • GBP - 4,7738
  • EUR - 4,2296
  • USD - 3,606
zobacz wszystkie kursy

Aktualności

1509109562_Nasze_dobre_2017.jpg

Wyróżniony Pakiet Startbiznes

Utworzono dnia: 2017-10-27 15:06:02

26 października br. w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie ogłoszono zwycięzców konkursu Gazety codziennej „Nowiny” Nasze Dobre Podkarpackie 2017. Wśród wyróżnionych w kategorii Produkty i Usługi znalazł się Nadsański Bank Spółdzielczy za Pakiet Startbiznes dla przedsiębiorców.

SANBank, jako naturalny partner MŚP oferuje szeroką gamę produktów skierowaną dla tego sektora. Pakiet Startbiznes to konto stworzone z myślą o przedsiębiorcach rozpoczynających działalność gospodarczą i prowadzących firmę nie dłużej niż 12 miesięcy. Jest to darmowy rachunek bieżący, który zawiera pakiet atrakcyjnych usług oraz kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Nadsański Bank Spółdzielczy, jako jeden z nielicznych banków działających w regionie, od samego początku swojej działalności stawia na rozwój gospodarczy regionu. Od wielu lat konsekwentnie wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa, współpracuje z lokalną społecznością oraz finansuje różnego rodzaju przedsięwzięcia społeczne.

http://stalowemiasto.pl/_db/artykuly/galerie/42867/1.jpg

powrót