• Facebook
Wybierz grupę
Aktualnie znajdujesz się na:AktualnościNadsański Bank Spółdzielczy na Pikniku

Witamy na stronie internetowej Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje o Banku oraz oferta produktów i usług zachęcą Państwa do współpracy z nami. "Jesteśmy Twoim Bankiem" to nie slogan, ale nasz sposób na nawiązywanie partnerskich relacji.

więcej
szczegóły
  • CHF - 3,6266
  • GBP - 4,7662
  • EUR - 4,2419
  • USD - 3,5965
zobacz wszystkie kursy

Aktualności

1348490278_piknik1.jpg

Nadsański Bank Spółdzielczy na Pikniku

Utworzono dnia: 2012-09-24 14:29:11

SPÓŁDZIELNIE - RAZEM to hasło przewodnie niedzielnego Pikniku, którego jednym ze współorganizatorów był Nadsański Bank Spółdzielczy.

Organizacja Pikniku z okazji Międzynarodowego Roku Spółdzielczości scaliła w swych działaniach siedem lokalnych spółdzielni. Świat finansów, branży spożywczej, produkcyjnej czy sektora mieszkaniowego połączył wspólny cel - rozwój i propagowanie idei spółdzielczości.

Stoisko Nadsańskiego Banku Spółdzielczego budziło zainteresowanie nie tylko wśród dorosłych. Zielony balonik i wymalowane logo SANBanku na twarzy wyróżniały najmłodszych uczestników Pikniku.

Niedzielny Piknik był kontynuacją Pikniku Rodzinnego z ubiegłej soboty. Uroczystości te miały na celu wspólne świętowanie Międzynarodowego Roku Spółdzielczości i 85-lecia działalności Banku.

Mamy nadzieję, że Piknik SPÓŁDZIELNIE RAZEM był nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale również pozwolił dostrzec, że ruch spółdzielczy w Stalowej Woli stanowi pewną siłę i potrafi integrować środowisko.

 piknik2.jpg

piknik3.jpg

piknik5.jpg

powrót